Аероклуб «Ластівка»

В нашій Борщівській громаді стрімко розвивається цивільна авіація. Завдяки ентузіазму в.о. старости села Мушкатівка, котрий щоденно живе розвитком авіації краю, молоде покоління громади зацікавилося повітряним спортом. Зі слів керівника Громадської організації Борщівський аероклуб «Ластівка»; людина , яка хоча б один раз піднялась в небо та відчула свободу польоту, обов’язково повернеться в небо ще раз. 

У нас в громаді усі знають та завжди кажуть, якщо пролітає легкомоторний літак над будь-яким населеним пунктом ОТГ – це наш староста Ярослав Кучер.

Борщівський аероклуб «Ластівка» має власні два повітряні легкомоторні судна та з задоволенням прорізає ними повітряний простір громади з усіма бажаючими.

У розпорядженні аероклубу злітно-посадкова смуга колишнього аеродрому м. Борщева  (30м. на 500 м.), а тому запрошуємо усіх бажаючих провести час з користю для власного здоров’я та отримати незабутні враження від польоту над територією нашої громади.

Цього року, наш Ярослав започаткував хорошу традицію, коли на святкування дня м. Борщева, до нас в гості прилетіли кілька його друзів на своїх повітряних суднах та обіцяли, що наступного року їх буде значно більше, отож з нетерпінням чекаємо нових гостей в громаді.

Ярослав Кучер – 0961268427

Канал на YouTube

© 2021 Борщівська міська рада. Всі права захищено.